Pregătim să scoatem din cuptor cel mai proaspăt și dospit program: Gifted4All/ by Kleine Schule .

Vă invităm sâmbātā, 25 martie, începând cu ora 10:30, la lansarea programului Gifted4All by Kleine Schule, eveniment ce va avea loc la sediul nostru din str. Constantin Stahi nr. 14, ap. 1, Sector 1, București, în spațiul pus la dispoziţie de Sense 4.

Programul este:
10:30 – 11:00 Primirea invitaţilor
11:00 – 11:30 Cuvânt de deschidere
11:30 – 13:00 Atelier de dezvoltare personalā – Psihologia Grupului, grupa 6 -8 ani, cu Oana Rogoz, psiholog
13:15 – 14:45 Atelier de dezvoltare personalā – Psihologia Grupului, grupa 9 -12 ani, cu Oana Rogoz, psiholog

La eveniment se pot înscrie copii testaţi în centrul Kleine Schule sau în alt centru. De asemenea, doar cu această ocazie se pot înscrie și copii care nu au fost încă testați și care își doresc sā cunoască comunitatea copiilor cu abilitāţi înalte.

Înscrierea se face pe bazā de donaţie de 25 de lei / atelier (1 1/2h). Aceasta este confirmatā dupā completarea formularului de înscriere (https://goo.gl/forms/LRkgpgI3CslEIQEa2) și achitarea contravalorii donaţiei de 25 de lei în contul IBAN RO15INGB0000999903847661, deschis la ING Bank, beneficiar Asociația Kleine Schule, CIF 28798450.
La detaliile plății vă rugăm să precizați „donaţie pentru copilul… (și treceti numele copilului dvs.)” .

După efectuarea plății vă rugăm să trimiteți un mail la [email protected] în care să menționați:
– Numele și prenumele copilului
– Vârsta acestuia
– Dacă a fost sau nu testat psihologic pentru identificarea coeficientului de inteligenţā cognitivā, emoţionalā și socialā.

Înscrierea se va face pe principiul primul venit – primul acceptat, în limita a 15 de copii/ grupā.

Vă așteptăm cu gânduri calde şi senine.