canaSusţine şi tu programele de educaţie pentru copiii cu abilităţi înalte!

Cu ocazia primei conferinţe “PAPUCI MARI, papuci mici”, asociaţia pentru Educaţie şi Ştiinţă Kleine Schule a lansat o cană specială, în tiraj limitat.

Designul vesel al cănii este creat de Ana M. Marin de la Blogger Marin şi o puteţi avea donând 50 lei. Fondurile strânse merg către susţinerea programelor educaţionale destinate copiilor cu abilităţi înalte.

Donaţiile pot fi virate în contul Asociaţiei “Kleine Schule”, CIF 28798450, Cont IBAN ȋn lei RO 15 INGB 0000 9999 03847661 deschis la ING Bank România SA sucursala Opera Center.

Persoane de contact: Lācrāmioara Ocunschi [email protected]schule.ro, tel: 0723 164 871 si Simona Mitrea [email protected], tel: 0721 790 840

Mulţumim!

Copiii cu abilitāţi înalte sau supradotaţi…. sigur ai auzit de ei în ultima vreme. Se discutā din ce în ce mai mult despre aceștia, fārā a se cunoaște însā metodele de identificare, instruire și, mai ales, problemele cu care se confruntā. Te-ai gândit cā ești și tu pārinte al unui astfel de copil? Implicā-te și susţine-l prin campania noastrā de donaţii prin SMS! Fii primul care va trimite un SMS cu o donaţie de 2 Euro la numārul de telefon 8836, când spunem START campaniei!
-671Zile -15Ore -45Minute -28Secunde
Poţi dona în siguranţă și în contul nostru de Paypal. Din banii tăi vor fi susţinuţi copiii cu abilităţi înalte, cu sau fără dizabilităţi de văz, auz sau asperger. Iţi mulţumim!